PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1171}
7,4 65 115
ocen
7,4 10 1 65115
7,3 19
ocen krytyków
Brunet wieczorową porą
powrót do forum filmu Brunet wieczorową porą

Dziś na ,,Dwójce" puścili pociętą wersję ,,Bruneta...". Nie oglądałem filmu od początku ale zauważyłem brak dwóch scen: nie było momentu gdy kasjerka w kinie tłumaczy portierowi że wszystkie bilety na film sprzedała na jeden seans o 19:00; i moment gdy w Kongresowej Himilsbach zaprasza Kowalewskiego do stolika, a obsługa go wyrzuca.
I po co ja się pytam TVP puszcza taką wersję?? Ludzie znają ten film prawie na pamięć, i puszczanie takiej wersji tylko wkurza. Nie mają lepszej kopii czy co??

ocenił(a) film na 9
Kwasibor

Też mam podobne odczucia. Sama kopia filmu wołała o pomstę do nieba, a brak kilku scen jeszcze bardziej mógł denerwować. Filmy z lat 40-tych mają lepszą jakość, ale widać "kochana" TVP nie ma innej. Niemniej film klasyka i zawsze chętnie go oglądam.

NeverMore

Cóż, można by tą wersje potraktować jak ciekawostkę: ,,tak filmy Bareji wyglądały za komuny" ale po co? Najbardziej mi żal sceny z Himilsbachem, nie była najzabawniejsza (zdecydowanie lepsza jest ta na początku filmu i w warsztacie) ale Himilsbacha nigdy dość :D

Kwasibor

Nigdy!!!







Kwasibor

Dziś było z Himilsbachem i odrestaurowany cyfrowo :-).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones