filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Ars Independent
2013
http://www.arsindependent.pl
Międzynarodowy Festiwal Filmowy Ars Independent
Data wręczenia nagród:
29 września
Miejsca:
Katowice
Festiwal odbył się w dniach 20-29 września 2013r.
Czarny Koń
Najlepszy film festiwalu
wygrane
I.D.
(2012)
Kamal K.M.
Udział w konkursie głównym
nominacje
Apacze
(2013)
Thierry de Peretti
Oczekiwanie
(2013)
M. Blash
Płynące wieżowce
(2013)
Tomasz Wasilewski
Spotkania po północy
(2013)
Yann Gonzalez
Strażnica
(2012)
Pelin Esmer
Uwiedzeni
(2013)
Jonás Trueba
Uzumasa Jacopetti
(2013)
Morirô Miyamoto
Konkurs Animacji
Pierwsze miejsce
wygrane
Norman
(2012)
Robbe Vervaeke
Drugie miejsce
wygrane
Nyosha
(2012)
Yael Dekel
,
Liran Kapel
Poruszająca historia ocalałej z Holocaustu Nomi Kapel.
Trzecie miejsce
wygrane
Matka
(2013)
Kevin Manach
,
Ugo Bienvenu
Udział w konkursie
nominacje
Betty's Blues
(2013)
Rémi Vandenitte
Cantarella
(2011)
Diego 'Dada' Pecori
Ćwir-ćwir
(2012)
Igor Zotov
Danse Macabre
(2012)
Małgorzata Rżanek
Dla Katy
(2012)
Natalia Biegaj
Dziwna wspaniałość
(2013)
Stephanie Swart
Guzik
(2012)
Ieva Miškinyté
Kosmos ocali świat
(2013)
Patrick Lapierre
Kręgi czasu
(2011)
Natalia Oliwiak
Łzy wielbłąda
(2012)
Alisi Telengut
Menu
(2013)
Michael Blackman
Na dworze
(2012)
Marc Capdevila
Na zewnątrz
(2012)
Greta Stančiauskaitė
Naprawiaczka
(2012)
Simon Filliot
Niedźwiedzia krew
(2012)
Lottie Kingslake
On/Off
(2013)
Piotr Ludwik
Ostatnia jesień
(2012)
Sofiya Ilieva
Pamięć i wyobraźnia
(2013)
Stefano Miraglia
,
Leandro Varela
Panienka Kiki z Montparnasse
(2012)
Amélie Harrault
Siostry
(2012)
Lea Vidaković
Tajemnica Góry Malakka
(2012)
Jakub Wroński
To nie koniec
(2012)
Toru Hayai
Trip
(2012)
Sławomir Shuty
,
Tomasz Bochniak
Ukryta ścieżka
(2013)
Elisabeth Zwimpfer
Wina
(2013)
Reda Bartkute
Zaginione
(2011)
Cristian Wiesenfeld
Wyróżnienie specjalne
wygrane
Wokół jeziora
(2013)
Noémie Marsily
Nagroda Jury Studenckiego
Zdobywca
wygrane
Spotkania po północy
(2013)
Yann Gonzalez
Zbliża się północ. Para zakochanych wraz z transwestycką pokojówką przygotowują się do orgii, na którą zaproszeni zostali Dziwka, Gwiazda, Ogier i Młokos.
Wyróżnieni w roku 2013
Spotkania po północy
(
1/2
)
I.D.
(
1/1
)
Wokół jeziora
(
1/1
)
Matka
(
1/1
)
Nyosha
(
1/1
)
Norman
(
1/1
)
Tajemnica Góry Malakka
(
0/1
)
Płynące wieżowce
(
0/1
)
Strażnica
(
0/1
)
Uwiedzeni
(
0/1
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.